TLS certikát

Komerční TLS certifikáty pro důvěryhodné HTTPS zabezpečení komunikace na internetu.

Certifikační autority

TLS certifikáty (nazývané také jako SSL certifikáty) slouží k bezpečnému zabezpečení přenosu informací na internetu. Současně umožňují potvrzení poskytovatele služeb na doméně. Existuje mnoho druhů TLS certifikátů, které mají různé vlastnosti a hodí se pro různé druhy použití. TLS certifikáty se také liší cenou za kterou jsou certifikačními autoritamy vystavovány.

Nejlevnější TLS Certifikáty

Nejlevnější certifikáty

Doménové TLS certifikáty zajistí rychlé a kvalitní HTTPS zebezpečení internetové komunikace. Jsou vhodné pro jakýkoliv webový projekt, webové stránky, včetně firemních prezentací.

Nabídka TLS
WildCard TLS Certifikáty

WildCard certifikáty

Tzv. hvězdičkové certifikáty, které umožňují zabezpečení neomezeně subdomén pod hlavní doménou. Nabízejí výrazné ušetření nákladů a práce při instalaci a správě na serveru.

Nabídka TLS
Multidomain TLS Certifikáty

Multidoménové certifikáty

Pomocí technologie SAN/UCC (Subject Alternative Name/Unified Communications) je možné mít jeden TLS certifikát pro více domén což umožňuje výrazně šetřit náklady.

Nabídka TLS

Firemní TLS Certifikáty

Firemní certifikáty

Firemní (OV - Organization Validation) TLS certifikáty zajistí HTTPS komunikaci, obsahují také důležité informace o provozovateli webových stránek pro vyšší důvěru uživatelů.

Nabídka TLS
EV TLS Certifikáty

EV certifikáty

EV (Extended Validation) TLS certifikáty nabízejí nejvyšší a nejdůvěryhodnější zabezpečení webových stránek díky důslednému ověření žadatele o certifikát ze strany certifikační autority.

Nabídka TLS
Code Signing Certificate

Code Signing

Tyto certifikáty jsou určeny pro vývojáře a softwarové firmy k podepisování jejich aplikací a následné distribuci či prodeji pomocí internetu k zákazníkům. Certifikáty garantují pravost kódu a vydavatele.

Nabídka Code