TLS certifikáty Comodo

Certifikační autorita COMODO je největší komerční vydavatel TLS certifikátů na světě. Tato americká společnost nabízí kvalitní bezpečnostní řešení a software pro bezpečnost počítačů a TLS/SSL certifikáty, které se staly velmi populární díky výhodným cenám a široké nabídce certifikátů pro zabezpečení internetových stránek. TLS certifikáty jsou důvěryhodné pro všechny moderní internetové prohlížeče, včetně mobilních a nákup některého z TLS certifikátů Comodo můžeme doporučit každému zákazníkovi potřebujícímu zajistit bezpečnou HTTPS komunikaci.

Comodo PositiveSSL certifikáty

Certifikační autorita Comodo nabízí mnoho druhů TLS certifikátů. Řada certifikátů Comodo PositiveSSL nabízí nejpopulárnější a nejlevnější komerční TLS certifikáty na trhu. Certifikáty PositiveSSL zajišťují vysokou úroveň zabezpečení a šifrování komunikace a patří k cenově nejvýhodnějším TLS certifikátů na trhu. V nabídce PositiveSSL certifikátů jsou certifikáty pro zabezpečení jedné domén, multidoménové a Wildcard TLS certifikáty. Pro nejvyšší úroveň zabezpečení a zajištění důvěry na internetu slouží EV TLS certifikáty.

Zabezpečení jedné domény

Nejlevnější TLS certifikáty PositiveSSL jsou DV (Domain validated) certifikáty, které jsou ověřovány zaslaným e-mailem na zvolenou adresu domény. Díky tomuto ověření mohou být vystaveny a nasazeny velmi rychle do provozu. Certifikáty z řady Comodo PositiveSSL jsou pro 99,9 % webových prohlížečů plně důvěryhodné.

Zabezpečení více domén jedním certifikátem

Comodo PositiveSSL Multi-Domain certifikát obsahuje 3 domény v základní ceně. Celkem je možné přiobjednat zabezpečení až 247 dalších domén do jedoho TLS certifikátu. Multidoménové certifikáty usnadňují administrátorům práci při správě zabezpečení domén a výrazně snižují cenu za zabezpečení jedné domény. Jeden TLS certifikát je možné využít na neomezeném počtu serverů.

Zabezpečení neomezeně sub-domén – WildCard certifikát

Tzv. hvězdičkové TLS certifikáty umožňují zabezpečení všech subdomén pod hlavní doménou. Není nutné objednávat více TLS certifikátů, výrazně šetří náklady na pořízení a práci při instalaci a správě na serveru. Wildcard certifikát nemá žádné omezení co se týká počtu chráněných domén. Comodo WildCard Positive TLS certifikát nabízí nejlevnější řešení HTTPS zabezpečení neomezeného počtu subdomén.

Nejdůvěryhodnější “zelené” zabezpečení

Nejlevnější a nejdůvěryhodnější zelený TLS certifikát EV (Extended Validation) od společnosti COMODO. Důsledná validace je předpokladem k zobrazení názvu firmy provozovatele webových stránek v internetovém prohlížeči. Comodo PositiveSSL EV certifikát nabízí zabezpečení komunikace, vyšší důvěryhodnost webových stránek a je tak ideální pro zabezpečení jakýchkoliv doménových jmen. Pro snadné nasazení na hosting/server zabezpečuje PositiveSSL certifikát doménu s www i bez uvedení www.

Multidoménové EV zabezpečení více domén

Nejdůvěryhodnější multi-doménový zelený EV TLS certifikát od společnosti COMODO umožňuje zabezpečit až 250 domén. V základní ceně již obsahuje zabezpečení 3 domén. Tento multidoménový EV certifikát je ideální pro firmy požadující zabezpečení více domén na nejvyšší úrovni. TLS/TLS certifikát je také plně kompatibilní s produkty Microsoft Exchange a Microsoft Office Communications Server pro Unified Communication.