TLS certifikát zdarma

Nabízíme získání TLS/SSL certifikátu zcela zdarma. Jedná se o plně funkční, důvěryhodný TLS certifikát od světové certifikační autority COMODO. TLS certifikát zdarma má platnost 90 dnů, tak jako například certifikát Let’s Encrypt, který je často nabízen hostingovými službami.

SSL certifikát lze velmi snadno získat. Existence domény je validována pouze zasláním e-mailu na vybranou adresu domény admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@. Adresa se volí během objednávky a tyto nabízené e-maily jsou nastaveny podle pravidel CAB fóra. Validační e-mail musí být vytvořen a funkční. Pokud některý z uvedených e-mailů nemáte, je nutné jej vytvořit a například nastavit jako alias na některý firemní e-mail.

TLS certifikát zdarma

Comodo TLS certifikát zdarma na 90 dnů

Tento TLS certifikát zajistí zabezpečenou HTTPS komunikaci a chráněný přenos dat na internetu mezi uživatelským prohlížečem (návštěvníkem stránek) a serverem. Je plně důvěryhodný pro 99 % moderních prohlížečů a díky doménové validaci je vystaven během několika minut od objednání. I když je certifikát zadarmo, obsahuje automaticky variantu pro doménu s www i bez uvedení www pro jednoduché nasazení na server.

TLS certifikát zdarma od společnosti Comodo je možné také pravidelně obnovovat. Je ideální k prvnímu seznámení s TLS certifikáty a vyzkoušení procesu objednání nebo instalace na server. Placenou alternativou k tomuto TLS certifikátu zdarma je nejlevnější TLS certifikát Comodo PositiveSSL, který lze získat až na 2 roky za pár stokorun a webové stránky tak zabezpečíte jednoduše během několika minut a nemusíte se starat o nutnou obnovu certifikátu téměř každý druhý měsíc.

Free Comodo Trial TLS certifikát zdarma je ideální certifikát pro otestování a vyzkoušení funkčnosti zebezpečené HTTPS komunikace.